KURUMSAL

Değerli Dostlarımız,

HEFICA Elektronik ailesi olarak 10 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ne yazık ki pek güzel anılar ile hatırlayamayacağımız bir yıl geçirdik. Kişisel mesafelerimizin sosyal mesafelere, sarılıp kucaklaşmalarımızın dirsekle selamlaşmalara dönüştüğü, yakınlarımız için endişelendiğimiz, zamansız kayıplarımız için hüzünlendiğimiz  bir yıl oldu. 2020 yılı ev sahipliği yaptığı salgın süreciyle bizlere sağlığımızın ve sevdiklerimizin kıymetini  hatırlattı. Pek çoğumuzun yeni yıldan beklentisinin yalnızca “normale dönmek” olduğunu söylersek sanırız yanılmış olmayız.

Koronavirus ve getirdiği ekonomik daralmalar hayatın her alanında kendisini hissettirdi. Bu sıkıntılı şartlar altında dahi HEFICA olarak tüm çabamızla projelerimizin devamını sağlamaya ve sonuçlandırmaya odaklandık.

Geçtiğimiz sene içinde ülkemizin en büyük fuar alanı olan İFM - İstanbul Fuar Merkezi yangın algılama sistemini tamamladık. Artık bir Hefica geleneği haline gelen Afrika projelerimizde bu yıl African Leadership University (ALU) projesini  sonuçlandırdık.

Türkmenistan Uluslararası Estetik Merkezi ve Özbekistan GTC İş Merkezi  ile Orta Asya Türk Cumhuriyetlerindeki işlerimize devam ederken Mersin BN Hotel Thermal&Spa Otel ve Moldava’nın Gagavuzya özerk bölgesinde T.C. Komrat Başkonsolosluk projelerini de yine 2020 yılı içinde bitirmiş bulunmaktayız.

Ege bölgesinin en büyük konut projelerinden olan Folkart Vega projesi için anlaştığımızı mutlulukla belirtmek isteriz. Yine bir Folkart projesi olan Folkart Boyalık Çeşme projesiyle beraber  Liv Hospital Vadi İstanbulResidence Inn by Marriot Trabzon ve Bayraklı 1923 projeleri de önümüzdeki yıl içinde yapacağımız projeler arasında yer almaktadır.

Salgın sebebiyle kapalı olan bir sinema salonunun kapısında  “Hayatın kendisi film olmaktan çıkana kadar sinemamız kapalıdır” yazılıydı. Gerçekten de hayatın film olmaktan vazgeçtiği; alışkın olduğumuz kalabalıklara ve yakınlıklara, bizi bir arada kılan normallerimize döndüğümüz sağlıklı bir yeni yıl diliyoruz.

 

Sağlıklı günlerde buluşmak umuduyla…
© 2020 HEFICA Elektronik ve Güvenlik Sistemleri